آلبوم جدید بابک رادمنش و سامی یوسف منتشر شد

۱۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۵:۵۱
آلبوم جدید بابک رادمنش و سامی یوسف منتشر شد

از صبح امروز آلبوم «دلا» با صدای «بابک رادمنش» در سراسر کشور منتشر شد.
آلبوم «دلا» در 9 قطعه با نام های «دلا»، «زمین خشکتر»، «ای دوست»، «در ازل»، «مسافر»،«نوبهار»، «کاروان عمر»، «بشنو از نی» و «خواست والدین» امروز به بازار موسیقی عرضه شد.
بابک رادمنش (پدر سامی یوسف) درباره قطعه دو صدائه در این آلبوم که «سامی یوسف» هم در آن خوانده توضیح داد: «"زمین خشک تر" اسم این قطعه است. تمام بخش های آهنگسازی و تنظیم و تراسرایی این آلبوم را هم خود من انجام داده ام. اشعار این آلبوم نیز بیشتر در فضاهای عرفانی سیر می کند.»
تهیه کننده‌های این آلبوم مهدی شمس، حمید نوری فام و علی فلاحی هستند و صاحب امتیاز این اثر موسسه «گیتی گویش» به شمار می رود.
«میثم دهقان» مدیر تولید آلبوم گفت: «این آلبوم از صبح امروز در فروشگاه های مرجع موسیقی توزیع شده است و پخش مویرگی آن نیز از صبح فردا در سراسر کشور و سوپر مارکت ها انجام خواهد شد. آهنگسازی تمام قطعات این آلبوم را نیز خود «بابک رادمنش» انجام داده است.»
بابک رادمنش پیش از این درباره احتمال برگزاری کنسرت مشترک با «سامی یوسف» در ایران توضیح داده بود: «همه چیز بستگی به آلبوم دارد. کمپانی ایشان با حضورش در کنسرت من موافق کرده و اجازه بدهید آلبوم منتشر شود و ما بازتاب‌ها را ببینیم. بعد درباره تاریخ کنسرت اطلاع رسانی خواهیم کرد.» هر چند این گفته «بابک رادمنش»با واکنش کمپانی طرف قرارداد با «سامی یوسف» رو به رو شد و مسئولین این شرکت در اطلاعیه ای رسمی کنسرت این خواننده را در ایران تکذیب کردند: « اخیرا خبری تحت عنوان کنسرت سامی یوسف در ایران در رسانه های معتبر ایران منتشر شده است که این خبر از طریق شرکت اندانته رکوردز ( شرکت مدیریت و انتشار آثار سامی یوسف) به طور رسمی تکذیب می شود»
 با انتشار این آلبوم نخستین اثر رسمی «سامی یوسف» ستاره ایرانی‌الاصل و مسلمان جهان در ایران به صورت رسمی منتشر شده است.