آغاز فروش بلیط های نمایش "نشانه ها"با حضور مهدی کوشکی و فرهاد قائمیان

۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت : ۱۱:۵۸
آغاز فروش بلیط های نمایش "نشانه ها"با حضور مهدی کوشکی و فرهاد قائمیان

این اثر نمایشی به نویسندگی و کارگردانی مانلی شجاعی فرد و به تهیه کنندگی فیروزه فیاض بخش می‌باشد و مهدی کوشکی، فرهاد قائمیان، رویا بختیاری، توماج دانش بهزادی، محمد حسین صفری، مهدی بوسلیک، عیسی حسینی، شراره رنجبر به ایفای نقش می پردازند.

نمایش «نشانه ها» روایتگر کنکاشی در زندگی و مرگ است... پدری که همسرش را هنگام زایمان از دست داده و ناگزیر است فرزند تازه متولد شده خود را به تنهایی بزرگ کند. پیچیدگی های زندگی در جهان معاصر و پدر و پسری که از برقراری ارتباط صحیح با یکدیگر عاجزند. تلاشی برای بودن و بقا... .

از دیگر عوامل این نمایش نوید فرح مرزی (طراح گریم)، کیارش اعتماد سیفی (موسقی)، سهیلا شجاعی (طراح لباس)، رضا حیدری (طراح صحنه، نور و مپینگ)، علیرضا نشوی و امیر نشوی (گروه مپینگ)، میلاد حسینی (مدیر صحنه)، سحر نراقی و مهران عبد ویس (طراح پوستر)، مریم نراقی (مشاور رسانه ای)، میثم محمدی (مدیریت فضای مجازی)، حمیدرضا ژاله و دانیال آب نیکی (گروه کارگردانی)، سلمان قلمداران (جلوه های ویژه صوتی)، نگین افتخار (دستیار تهیه)، احسان نقابت و محمود رضا فتاحی (عکاس)، مازیار فکری ارشاد (طراحی و ساخت تیزر)، مصطفی جعفری (تصویربرداری) و سجاد عسگرپور (تدوین) می‌باشند.