آغاز اجرای «مسافر کوچولو و عمو نقال» در مرکز تئا‌تر کانون

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت : ۰۹:۰۴
آغاز اجرای «مسافر کوچولو و عمو نقال» در مرکز تئا‌تر کانون

اجرای نمایش «مسافر کوچولو و عمو نقال» به نویسندگی و کارگردانی امین دلپذیر از ۱۵ اردیبهشت در مرکز تولید تئا‌تر و تئا‌تر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان آغاز می‌شود.
این نمایش اولین اثری است، که در سال ۹۴ با هدف حمایت از پایان‌نامه‌های مقطع کار‌شناسی ارشد دانشگاه‌ها روی صحنه مرکز تئا‌تر کانون می‌رود.

ماجرای نمایش «مسافر کوچولو و عمو نقال» از آن‌جا شروع می‌شود، که مسافر کوچولو که یک هفته دیگر تولدش است، دو نفر از دوستانش را گم کرده و دست به دامان عمو نقال می‌شود تا آن‌ها را پیدا کند. عمو نقال او را به داستان‌های قدیمی ایران می‌برد و با عبور از پرد‌ه‌های نمایشی، داستان‌های زیبا را زیر و رو می‌کند تا این‌که....

عوامل این نمایش عبارتند از: پریسا نقدی‌زاده، محمد حبیبی، مهشاد غلامی، زهرا محمدی، ریحانه ذوقی‌خواه، مجید اجدادی، سوگند هجرتی، امین دلپذیر، سیدرضا رفیعی و امیر مردفکری (بازیگر)، هدی دهقان (طراح دکور و لباس) و حسن طاهری (موسیقی).

نمایش «مسافر کوچولو و عمو نقال» هر روز به جز شنبه‌ها، ساعت ۱۷:۳۰  برای عموم علاقه‌مندان و صبح‌ها نیز با هماهنگی قبلی برای مهد کودک‌ها و مدارس در سالن گلستان مرکز تئا‌تر کانون واقع در پارک لاله تهران نمایش داده می‌شود. همچنین شماره ‌های ۰۹۳۸۷۳۳۷۵۵۵ و ۸۸۹۶۶۱۱۹ برای رزرو بلیت در نظر گرفته شده است.