آغاز «خاطرات و کابوس‌ها ...» با حضور بازیگران اجرای سال 56

۲۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۰:۱۱
آغاز  «خاطرات و کابوس‌ها ...» با حضور بازیگران اجرای سال 56

نمایش «خاطرات و کابوس‌ها ...» به نویسندگی و کارگردانی دکتر علی رفیعی از شامگاه پنجشنبه 21 آبان‌ماه و با حضور چند تن از بازیگران اجرای سال 56 این اثر، اجرای عمومی خود را در تالار وحدت آغاز کرد.

به گزارش تیکت، شامگاه 21 آبان‌ماه نمایش «خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار از زندگی و قتل میرزاتقی‌خان فراهانی» که پیش از این نیز در سال 56 در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفته بود، در تالار وحدت اجرای عمومی خود را آغاز کرد.

آغاز اجرای عمومی «خاطرات و کابوس‌ها ...» با رونمایی از پوستر این نمایش که توسط مریم خسروانی طراحی شده همراه بود. همچنین سیاوش تهمورث، پرویز پورحسینی، هوشنگ توکلی، میرصلاح حسینی و اکبر رحمتی از جمله بازیگران اجرای سال 56 نمایش «خاطرات و کابوس‌ها ...»، مهمانان ویژه اولین اجرای این اثر در تالار وحدت بودند.

سیامک صفری، مهدی سلطانی، مریم سعادت، مصطفی ساسانی، نسرین درخشان زاده، سارا رسول‌زاده، فروغ قجابگلی، زهیر یاری، عباس جمالی، ساناز روشنی، هوشنگ قوانلو، یلدا عباسی، عزالدین توفیق، وحید آجرلو، عباس آقاجانی، مجتبی آقامیرزایی، حامد احمدجو، سعید احمدی، مهسا باقری، شیما بختیاری، نواب ثریا، مسعود جهانبخش، میثم دامن‌زه، راشین دیدنده، شیرین ریاضی، فرزانه زینتی، علی صادقی، حسین کریمی، مصطفی لطیفی‌خواه، نرگس نیک‌سیرت و پریا وزیری بازیگران نمایش «خاطرات و کابوس‌ها ...» هستند.
مجری طرح: مجید گیاه‌چی
دراماتورژ: محمد چرمشیر
مشاور طراحی و اجرای صحنه: منوچهر شجاع
آهنگ‌ساز: فردین خلعتبری
گروه کارگردانی: حمید پورآذری، مهرداد ضیایی، اشکان خیل‌نژاد، محمدزمان وفاجویی

عکاس: رضا موسوی

 

 

نمایش «خاطرات و کابوس‌ها ...» هر شب به غیر از روزهای شنبه، ساعت 18 به صحنه می‌رود و برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بلیط تئاتر «خاطرات و کابوس‌ها ...» ، کلیک نمایید. همچنین از صفحه اختصاصی این نمایش  دیدن نمایید.