موزیک ویدئو "آسمان هم زمین می خورد" از چارتار

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۳۳
موزیک ویدئو "آسمان هم زمین می خورد" از چارتار

گروه محبوب "چارتار" در آستانه کنسرت شهریورماه در فضای باز برج میلاد، موزیک ویدئویی برای قطعه محبوب "آسمان هم زمین می‌خورد" از آلبوم دوم خود تولید و منتشر کرد. پیش از این قطعه "آسمان هم زمین می‌خورد" با تنظیم الکترونیک در آلبوم "جاده می رقصد" منتشر شده بود. اما حالا این گروه پرطرفدار این قطعه را با تنظیم جدید و به همراه یک ویدئو در اختیار مخاطبانشان قرار داده اند.

آرمان گرشاسبی، آرش فتحی، احسان حائری و آئین احمدی فر اعضای گروه چارتار هستند که از سال ٩٠ فعالیت خود را در زمینه موسیقی تلفیقی در این گروه آغاز کردند و تا به امروز دو آلبوم "باران تویی" و "جاده می رقصد" را منتشر کرده است. "چارتار" خالق آهنگ های "باران تویی"، "مرا به خاطرت نگه دار"، "حرفی بزن"، "آسمان هم زمین می‌خورد"، "غزل نشد"، "زن دیوانه"، "جاده می‌رقصد"، "هندسه" و ... می باشد.

این موسیقی شنیدنی، ساخته چند جوان بیست ‌و چند ساله می‌باشد. ترکیب بی‌نقص گروه "چارتار" با خبری خوش برای آینده موسیقی فیوژن و تلفیقی کشور است، گروهی که در آن چهار نفر، هر کدام کار خود را انجام می‌دهد. احسان حائری شعرها را می‌نویسد، آرش فتحی ملودی‌ها را می‌سازد، آیین احمدی‌فر تنظیم می‌کند و در نهایت آرمان گرشاسبی، آواز را می‌خواند.

علاقه‌مندان میتوانند برای مشاهده و دانلود این ویدئو به لینک tik8.com/landing/chaartaar مراجعه نمایند.