«خاطرات و کابوس‌ها...» شنبه‌ها به صحنه می‌رود همراه با تخفیف دانشجویی در روزهای شنبه و یکشنبه

۲ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۱۵:۴۲
«خاطرات و کابوس‌ها...» شنبه‌ها به صحنه می‌رود همراه با تخفیف دانشجویی در روزهای شنبه و یکشنبه

نمایش «خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار...» برای جبران اجراهای تعطیل شده که از سوی تالار وحدت به گروه نمایش تحمیل شد، روزهای شنبه نیز به صحنه می‌رود و تخفیف دانشجویی علاوه بر یکشنبه‌ها، در روزهای شنبه نیز لحاظ می‌شود.

به گزارش تیکت، دکتر علی رفیعی کارگردان نمایش «خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار از زندگی و قتل میرزاتقی‌خان فراهانی» اعلام کرد با نظر به اینکه اجراهای روزهای یکشنبه 22 و 29 آذرماه که ویژه تخفیف دانشجویی بودند و همچنین اجرای پیش روی روز جمعه 4 دی‌ماه، که به واسطه ناهماهنگی‌های سیستم مدیریتی تالار وحدت لغو شدند، این اثر نمایشی به احترام تمامی تماشاگران و به خصوص دانشجویان و برای پایبندی به وعده‌ای که پیش‌تر برای ارائه تخفیف به دانشجویان داده شده بود، در روزهای شنبه 5، 12، 19 و 26 دی‌ماه به صحنه می‌رود.

بر این اساس امکان بیشتری جهت انتخاب روز جایگزین برای تماشاگرانی که علیرغم میل گروه، بلیت‌های‌شان به دلیل لغو 3 اجرای نمایش عودت داده شده، فراهم می‌شود.

دانشجویان علاقه‌مند نیز علاوه بر تخفیف 50 درصدی در نظر گرفته شده برای فروش بلیت نمایش «خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار...» در روزهای یکشنبه، از این تخفیف برای تهیه بلیت نمایش در روزهای شنبه نیز برخوردار می‌شوند.

نمایش «خاطرات و کابوس‌ها ...» هر شب ساعت 18 به صحنه می‌رود و برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بلیط تئاتر «خاطرات و کابوس‌ها ...» ، کلیک نمایید. همچنین از صفحه اختصاصی این نمایش  دیدن نمایید.