پیست اسکی دیزین

تهران ، لشگرک ، به سمت شمشک ، ۱۲ کیلومتر بعد از شمشک ، پارکینگ گردنه دیزین ، مجموعه بین المللی اسکی دیزین

02635215040

پیست بین المللی اسکی دیزین، پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا سال ۱۳۸۵ فقط مورد بهره برداری توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی وارگانهای دولتی قرار گرفته و هیچگونه اقدامی در خصوص نگهداری آن طی ۲۵ سال صورت نگرفت  . در سال ۱۳۸۰ بخش ورزشی آن از بخش اقامتی تفکیک و به وزارت ورزش و جوانان (شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور) واگذار گردید . درنیمه دوم سال ۱۳۸۵ این بخش خصوصی با انعقاد قرارداد به روش  B.O.Tفاز ۱ طرح توسعه مجموعه بین المللی اسکی دیزین را بعهده گرفت و با توجه به شروع فصل سرما عملاً از اردیبهشت سال ۱۳۸۶ عملیات اجرایی طرح توسعه آغاز شد . در حال اضر قسمت عمده فاز ۱ به اتمام رسیده و مورد استفاده قرار گرفته است و بهره برداری از پیست نیز بعهده این بخش خصوصی که مجری طرح توسعه می باشد صورت می گیرد. اتمام مرحله فاز ۱ و فاز ۲ (در صورت ابلاغ از طرف کارفرما) تا پایان سال ۱۳۹۳ در دستور کار قرار دارد.
امیدواریم تا به یاری خداوند متعال کلیه مراحل را با موفقیت به اتمام رسانده و در محیطی متناسب با روحیه ورزشکاری در خدمت شما یاران گرامی باشیم.

نشانی جاده پایین :

کرج ( کیلومتر ۸۰ جاده چالوس ) بعد از هتل گچسر ، سه راهی دیزین به طرف گاجره ، ۳ کیلومتر بعد از هتل گاجره ، مجموعه بین المللی اسکی دیزین


نشانی جاده بالا :

تهران ، لشگرک ، به سمت شمشک ، ۱۲ کیلومتر بعد از شمشک ، پارکینگ گردنه دیزین ، مجموعه بین المللی اسکی دیزین