درباره رویداد

 

هزینه این دوره 4 جلسه ای به مبلغ 300 هزار تومان می باشد که مبلغ 30 هزار تومان به عنوان پیش ثبت نام در سایت تیکت  و مابقی مبلغ به صورت حضوری دریافت می گردد.

این دوره در روزهای سه شنبه (پس از لحظه خرید) برگزار می گردد.


 

نقاشی یکی از رشته های پایه در عرصه هنر و از ابزارهای مناسب برای بیان احساسات نهفته و آشکار هر فرد بشمار می‌آید. به همین جهت فرآیند آن توام با حسی تازه، جدید و فرحبخش می‌باشد که هنرجویان در این دوره تجربه می‌کنند.
هدف ارائه احساسی تازه و خوش آیند به هنرجویان در راستای خلق اثری هنری به صورت گروهی و آموزش آنان می‌باشد. این موسسه سعی بر این دارد در فضایی مثبت و خلاقانه هنرجویان را به این باور برساند که می توانند نقاشی کنند و به خودباوری و خودآگاهی در ضمینه  توانایی‌های فردی برسند.
آموزش به گونه‌ای است که هنرجویان به راحتی با نقاشی ارتباط برقرار می‌کنند، یک اثر هنری خلق می‌کنند و آرامش و انرژی کسب می‌کنند.
در این روش، نیازمند هیچ‌گونه آمادگی یا تجربه قبلی در زمینه نقاشی نیست و هرکس براساس توانایی خودش شروع به‌کار می‌کند و با در اختیار داشتن تمام وسایل مورد نیاز که از طرف موسسه در اختیارش قرار می‌گیرد بطور غافیل‌گیر کننده (برای خودش) با اطمینان کامل در آخر ترم یک ماهه تابلوی خود را به خانه می‌برد.
فضای مثبت مفتخر است که توانسته بستری مناسب در آموزش نقاشی برای این گروه سنی فراهم آورد.

 

 

 

 

نظر کاربران

{{comment.username}} {{comment.date}} ( نظر شما منتظر تایید می باشد. )

{{comment.body}}

{{reply.username}}{{reply.date}}

{{reply.body}}

در حال بارگذاری ...

در حال حاضر نظری جهت نمایش وجود ندارد

برای ثبت نظر باید شوید و یا کنید.

ارسال پاسخ به دیدگاه

ویرایش نظر