درباره رویداد

کارگاه برنامه ریزی برای کسب و کار در روز پنجشنبه 95/8/6  از ساعت 17 الی 20 در دانشگاه علمی کاربردی واحد 26 برگزار می‌شود.

سخنران این دوره: 

غلامرضا دبیری: 

مدرس بازاریابی و فروش 

  مشاور برند لوکس  
نویسنده کتاب : مذاکره موفق  
نویسنده کتاب : افراد موفق ، افراد ناموفق  
مترجم کتاب های: ریسک‌ها را هوشمندانه بپذیرید، 2 راه ثروت، 3 دلیلی که چرا اکثر افراد ثروتمند نمی‌شوند 
دارنده مدرک بین المللی CIPMARKETING از کشور آلمان 
عضو دائمی انجمن کسب و کار اتحادیه اروپا 

سرفصل موضوعات:

تفکر یک فرد ثروتمند باید چگونه باشد 
شیوه صحیح داشتن هدف 
روش صحیح برنامه‌ریزی
روش صحیح اجرای یک برنامه‌ریزی
پیش بینی موانع 
ایجاد یک کمپین برای کسب و کار
مدیریت زمان 

موضوع برنامه: 

همه ما به این موضوع فکر کرده ایم که چه عاملی باعث می شود که یک‌سری انسان به موفقیت و ثروت می رسند اما ما نمی توانیم ؟ اینکه چه عاملی باعث ایجاد ثروت می شود رازی است که در این سمینار بیان خواهد شد.  
از زمان بهره ببرید، نه زمانبندی   
پیتر لازاروف، برنامه ریز مالی که بیش از 10 میلیون یورو از سبد سهام پلانکورپ را مدیریت می‌کند، می‌گوید: "به منظور سرمایه گذاری موفق، زمان فاکتور بسیار مهمتر از زمانبندی خواهد بود. اغلب مردم معتقدند زمانبندی حرکت بازار یک نکته کلیدی برای رشد ثروت در بازار سهام است. با این حال دانستن زمان و ترکیب بازده مهمترین فاکتور در رشد سرمایه است." 
ایده‌های خود را مکتوب کنید   
تفاوت بین داشتن ایده و مکتوب کردن آن روی کاغذ گاهی اوقات به اندازه جداسازی مردم فوق موفق از قشر متوسط است و اگر شما موفقیت را معادل ثروت میدانید، زمان آن فرا رسیده که   برای رسیدن به ثروت، اهداف خود را (چه کوچک و چه بزرگ) روی کاغذ یادداشت کنید. توماس کورلی نویسنده کتاب "عادات ثروتمندان" نوشته است: مروری بر عادات روزانه افراد ثروتمند، نشان می‌دهد که 67 درصد افراد پولدار اهداف خود را مکتوب می‌کنند، در حالیکه 81 درصد آن‌ها یک لیست از کارهایی که باید انجام دهند، تهیه کرده‌اند. اگر هدف شما مولتی‌میلیاردر شدن است این هدف را نوشته و یک برنامه عملی برای رخ دادن این اتفاق ایجاد کنید." 
به ارزش بیش از هزینه بها دهید 
بر اساس اظهارات جاستین کومار، مدیر پورتفوی مدیریت سرمایه گذاری آرلینگتون، "انسان ثروتمند سه دوست خوب دارد: وکیلش، حسابدارش و مشاورش". کومار توضیح داد که برای آمریکایی‌هایی با درآمد متوسط بسیار رایج خواهد بود که گوشه و کنار هزینه‌های خود را به منظور پس‌انداز کاهش دهند و با این حال باز هم در نهایت با کمبود مواجه شوند. علی‌رغم داشتن نگاه ثروتمندانه به ارزش بیش از هزینه، ولی این افراد همچنان در تصمیم‌گیری محتاط عمل می‌کنند." 
کمتر بیرون غذا بخورید   
افرادی که در مورد پس‌انداز خود نگران هستند از رفتن روزانه به کافه صرف نظر میکنند، اما افراد ثروتمند از ولخرجی‌های کوچک لذت میبرند. پل سالیوان نویسنده و همکارش برد کلونتز، روانشناس بالینی در ملاقاتی آکادمیک در دانشگاه کانزاس استیت، تحقیقی را روی تفاوت عادات خرج کردن جمعیت یک درصد پولدار جامعه و قشر مرفه 5 درصدی انجام دادند. یک درصدی ها 30 درصد کمتر به غذا خوردن در بیرون اختصاص داده و ترجیح می‌دهند که این پول را برای زمان بازنشستگی پس‌انداز کنند. 
رئیس خودتان باشید  
 شاغلان کار میکنند تا رؤسایشان ثروتمند شوند. اگر شما ثروت واقعی را نشانه رفته‌اید، کسب وکار خودتان را آغاز کنید. بر اساس   بر اساس گزارش فوربس، 1426 نفر از لیست میلیاردرهای این مجله با ایجاد کسب و کار با اعضای خانواده خود به چنین سرنوشتی دست پیدا کرده‌اند. روبرت ویلسون، مشاور مالی سی‌ان‌ان و سی‌بی‌اس اعلام کرد: "بسیاری از کارمندان طبقه متوسط فکر می‌کنند که آغاز یک کسب و کار بسیار پرخطر خواهد بود. از نظر یک ثروتمند، کار پرخطر این است که اجازه دهید زمان و درآمد شما توسط رئیسی که کمترین اهمیت را به شما می‌دهد، مصرف می‌شود."
از پول دیگر افراد استفاده کنید
برای افراد قشر متوسط، عبارت "پول، پول می‌‌آورد" شاید تنها یک کلیشه برای اثبات هزینه‌های غیر منطقی باشد. اما برای افراد ثروتمند، این یک قانون طلایی برای افزایش ثروت خود است.

نظر کاربران

{{comment.username}} {{comment.date}} ( نظر شما منتظر تایید می باشد. )

{{comment.body}}

{{reply.username}}{{reply.date}}

{{reply.body}}

در حال بارگذاری ...

در حال حاضر نظری جهت نمایش وجود ندارد

برای ثبت نظر باید شوید و یا کنید.

ارسال پاسخ به دیدگاه

ویرایش نظر