ایوان بند

ایوان بند

گروه موسیقی

تولد 1395

زندگینامه ایوان بند

ایوان بند در اسفند سال 1395 توسط حسین شریفی و فواد غفاری شکل گرفت.

حسین شریفی خواننده ایوان بند و فواد غفاری آهنگ ساز این گروه می‌باشد. از دیگر اعضای این گروه می‌توان به مصطفی مومنی (تنظیم کننده و میکس و مَستر) و حدیث دهقان (ترانه سُرا) اشاره نمود.
از آهنگ های منتشر شده از این گروه می‌توان "ای عشق، جانان، ماه منی، تو همونی، دلبسته، آروم جونم، ای جان، نوش جان، عالیجناب، عهد کردم، دردسرساز، دختر بارون، نگم برات، قلب دیوار، منو دریاب، شبیه تو و نوش جان" را نام برد.حسین شریفی خواننده پاپ، متولد ۲۸ اردیبهشت ۱۳۶۶ در شهرستان رفسنجان استان کرمان است که خوانندگی را از ۱۴ سالگی زیر نظر استاد مجتبی دلزنده شروع کرد.
اولین فعالیت حرفه‌ای او مربوط به اجرای تیتراژ ویژه برنامه شب عید سال ۱۳۹۴ با نام اینجا آینده بود می باشد. او در سال ۱۳۹۵ طی همکاری با فواد غفاری آهنگساز سبک پاپ، اولین قطعه رسمی خود را با نام "ای عشق" منتشر کرد.


فواد غفاری آهنگساز و نوازنده پیانو متولد ۸ مرداد ۱۳۶۵ در تهران، کارشناس رشته صنایع غذایی است.
او از ۹ سالگی نوازندگی کیبورد را زیر نظر استاد ایوانی شروع کرد.
اولین آهنگسازی حرفه ای او در سریال دلنوازان با خوانندگی علی لهراسبی می باشد و در سال ۱۳۸۸ آهنگسازی سریال فاصله‌ها را به عهده گرفت که برای این آهنگسازی، برنده جایزه بهترین تیتراژ سریال شد.
غفاری همکاری‌هایی با خوانندگان مشهوری همچون فریدون آسرایی، رضا صادقی، سینا شعبانخانی، علی عبدالمالکی و میثم ابراهیمی داشته است.

 

آهنگ عالیجناب از ایوان بند:

رویدادهای مرتبط با ایوان بند