درباره تیکت

درباره وب سایت تیکت و فعالیت ها و اهداف آن بیشتر بدانید

تیکت سامانه خرید بلیط اینترنتی

تیکت کیست ؟

شرکت کسب و کار نوین ایرانیان که با فعالیت در حوزه کسب و کار الکترونیک شناخته شده است، با هدف ایجاد سامانه خرید آنلاین بلیت رویدادهای فرهنگی، هنری، اجتماعی، ورزشی در بهمن ماه سال ۹۳ با راه اندازی سایت اینترنتی www.Tik8.com مأموریت جدید خود را آغاز کرده است.

سایت تخفیف و خرید گروهی نت برگ

مجموعه کسب و کار نوین ایرانیان که یکی از پیشرو ترین شرکت های فعال در زمینه تجارت الکترونیک در ایران است، متشکل از تیمی ۱۲۰ نفره از افراد متخصص و با تجربه در زمینه کسب و کارهای آنلاین بوده و تیکت بعد از سایت نت برگ (Netbarg.com) دومین برند خلق شده توسط این مجموعه می باشد.

تیکت سامانه خرید بلیط اینترنتی

تیکت چه می کند ؟

تیکت با فراهم ساختن بستر مناسب با ساختاری نوین و عملکرد آسان امکان خرید آنلاین بلیط رویدادهای هنری شامل تئاتر، سینما، کنسرت، رویدادهای علمی شامل کنفرانس، همایش و رویدادهای ورزشی مختلف را برای مخاطبان گرامی ایجاد کرده است. از طریق وب سایت و اپلیکیشن تیکت بلیط رویداد مورد نظرتان را فقط در چند مرحله ساده با کوتاهترین زمان خریداری کنید.

تیکت سامانه خرید بلیط اینترنتی

تمایز تیکت

تیکت با رویکرد حمایت از علاقمندان به حضور در رویدادهای هنری، علمی و ورزشی در مسیر آسان تر نمودن تجربه سرگرمی برای اقشار مختلف، تصمیم دارد با ایجاد شرایط متنوع، امکان حضور علاقمندان را به جذاب ترین شیوه ها فراهم سازد.